Technologie budoucnosti k vašim službám

„Connected lifts“ je způsob, jak se IoT (internet věcí) stává realitou ve výtahu. Je to technologie, která umožňuje výtahu komunikovat, nabízí informace v reálném čase ohledně používání a stavu. Tím dostává preventivní údržba zcela jiný rozměr a otevírají se tak dveře k nové generaci služeb.

CHCETE INFORMACE ŠITÉ NA MÍRU?

Přímá konektivita

Větší životnost výtahu

Preventivní údržba na dálku

Aplikovatelné na nové i již existující výtahy

FAQ

O současnosti a o budoucnosti. Technologie „connected lifts“ je dnes realitou, kterou výrobci, instalatéři a údržbáři výtahů aplikují a využívají dle svých možností. Ačkoli se jedná o dnešní realitu, v budoucnu očekáváme nové služby a výhody spojené s touto technologií.

Nic neobvyklého. Pokud je možné do budovy umístit výtah, je možné instalovat „connected lift“. Technologie a současné prostředky na instalaci výtahu do budovy to ve většině případů umožňují.

Záleží na typu výtahu, výrobce může mít k dispozici doplňující vybavení pro připojení, čímž je možné z klasického výtahu udělat „connected lift“. MP má k dispozici tato zařízení, jež jsou kompatibilní s jakýmkoli výtahem MP a některými výtahy jiných značek.

Výtah a údržbová společnost spolu komunikují napřímo. To umožňuje monitorovat stav výtahu na dálku v reálném čase a automaticky odhalit jakoukoli nesrovnalost. Navíc umožňuje provádět některé údržbové práce na dálku. To usnadňuje údržbu výtahu, optimalizuje jeho provoz, bezpečnost a životnost.

Jde o to propojit výtahy s jinými systémy prostřednictvím internetu ve prospěch lidí. Vývoj v oblasti telekomunikací proměnil tradiční analogický telefon, jenž je povinný ve výtazích, v linku, která umožňuje přenášet hlas a data. Díky tomu může výtah odesílat a přijímat informace. Díky tomu je výtah připraven na údržbu protokolů M2M (machine 2 machine), což umožňuje jeho zařazení do „internetu věcí“ (IoT), zařízení tak mohou spolu komunikovat prostřednictvím internetu. Toto se používá na zdokonalení protokolů a systémů údržby výtahů.

Technologie sama o sobě není příliš drahá a údržba spočívá v udržování aktivní telefonické linky, což je povinné. MP zahrnuje vše potřebné pro technologii „connected lifts“ ve všech nových výtazích. Pro staré výtahy má MP k dispozici doplňková zařízení na připojení, která se přizpůsobí „connected lifts“.

Připojení funguje prostřednictvím telefonní linky výtahu.

Lepší fungování výtahů. IoT neboli internet věcí je využití internetu k tomu, aby stroje mezi sebou komunikovaly. Mluvíme o různých typech prvků, které známe z každodenního života, jako jsou právě výtahy. „Connected lift“ se může spojit s údržbovou službou nebo získat informace o čase, aby bylo možné například snížit hladinu hluku. IoT otevírá novou cestu k fungování výtahů a k jejich údržbě.

Kromě toho, že můžete kontrolovat stav výtahu na dálku 24 hodin denně a vidět případné nesrovnalosti, naše technologie nabízí připojení dle potřeb výtahu. Nabízíme vám tedy smlouvu šitou na míru.

Inovace MP, díky kterým jsme připojeni

OVLÁDÁNÍMP ECOGO


Jedná se o mozek výtahu, digitální ovládání s úplnou konektivitou, považované za jedno z nejlepších na trhu. Prostřednictvím telefonní linky výtahu odesílá údaje o použití a stavu, a umožňuje vzdálenou intervenci pro údržbu a opravy.

VÍCE INFORMACÍ

PŘÍDAVNÁ KONEKTIVITA MP


Ve starých výtazích, které nemají digitální ovládání jako MP ecoGO, přináší naše zařízení přídavnou konektivitu potřebnou pro to, aby výtah mohl odesílat a přijímat data. Je kompatibilní s výtahy MP a výtahy jiných značek.

VÍCE INFORMACÍ

PLATFORMAMP


Vytvořili jsme platformu na cloudu, která propojuje naše výtahy s technickým týmem. Zpracovává údaje odeslané jednotlivými výtahy a zpřístupňuje je. Kromě toho umožňuje provádět opravy a údržbu na dálku, pomáhá nám tím předcházet možným incidentům a optimalizovat životnost výtahu.

VÍCE INFORMACÍ

NAŠE HODNOTY, PROPOJENÉ S VÁMI, MAJÍ JEŠTĚ VĚTŠÍ SMYSL.

Rádi udržujeme nadstandardní vztahy s našimi klienty a uživateli, jsme jim rádi nablízku a nabízíme jim ty nejlepší služby. Výtah nás vždy propojoval s naším publikem. Díky technologii „connected lifts“ mu můžeme být ještě blíž.
Svět výtahů je naší vášní. Proto přicházíme s novými nápady na zlepšení života našich klientů a realizujeme je v praxi. Konektivita našich výtahů je plodem této inovace, a především cestou k novým zlepšením v oblasti komfortu, důvěryhodnosti a udržitelnosti.
Hodnota, která provází celou naší práci. Jsou to životy a zdraví našich zaměstnanců, našich klientů a uživatelů. Konektivita našich výtahů nám umožňuje nepřetržitou kontrolu, díky které můžeme anticipovat případné incidenty. Takto jsou bezpečnější a vždy schopné provozu.
Poctivě dodržujeme závazky a jsme transparentní vůči našim klientům a dodavatelům. Jsme spojenci se společnými zájmy. Technologie, díky které komunikujeme přímo s výtahem, nám umožňuje být zcela transparentní a zlepšovat naše služby.
Nespokojíme se s tím, co naše publikum očekává od nás a našich výtahů: hledáme vždy to nejlepší. Naše připojené výtahy jsou dalším krokem na této cestě. Proto jsme jednou z prvních společností, která je zavádí v generalizované podobě.

Výtahy online

Služba Connected lifts znamená daleko vice než pouhé propojení výtahu s internetem. Díky této službě Vám můžeme nabídnout individalizovaný servis zcela přizpůsobený Vašim potřebám.

STÁHNĚTE SI NAŠI SLOŽKU

Pokud chcete informace v tisknutelném formátu, stáhněte si složku v PDF.

STÁHNOUT PDF

Jsme tu, abychom vám pomohli.
Napište nám, nebo zavolejte na +420 844 190 190.