MP GO! Evolution

MP GO! Evolution

Maximální spolehlivost a maximální pohodlí pro všechny typy budov MP GO! Evolution Výtah snadno přizpůsobitelný na míru, který minimalizuje dobu čekání a zaručuje maximální komfort. Ekologická účinnost a spolehlivost díky kombinaci technologie gearless a elektronické technologie poslední generace, které byly vytvořeny za účelem dosažení větší úrovně služeb a konektivity. MP GO! Evolution Maximální spolehlivost a maximální pohodlí pro všechny typy budov Výtah snadno přizpůsobitelný na míru, který minimalizuje dobu čekání a zaručuje maximální komfort. Ekologická účinnost a spolehlivost díky kombinaci technologie gearless a elektronické technologie poslední generace, které byly vytvořeny za účelem dosažení větší úrovně služeb a konektivity. MP GO! Evolution Maximální spolehlivost a maximální pohodlí pro všechny typy budov Výtah snadno přizpůsobitelný na míru, který minimalizuje dobu čekání a zaručuje maximální komfort. Ekologická účinnost a spolehlivost díky kombinaci technologie gearless a elektronické technologie poslední generace, které byly vytvořeny za účelem dosažení větší úrovně služeb a konektivity. MP GO! Evolution Maximální spolehlivost a maximální pohodlí pro všechny typy budov Výtah snadno přizpůsobitelný na míru, který minimalizuje dobu čekání a zaručuje maximální komfort. Ekologická účinnost a spolehlivost díky kombinaci technologie gearless a elektronické technologie poslední generace, které byly vytvořeny za účelem dosažení větší úrovně služeb a konektivity.

MP GO! Evolution: Technické charakteristiky

TYP VÝTAHU

Gearless bez strojovny

VYNIKÁ

Inovace, komfort a účinnost

KAPACITA

Standard: 4-21 osob

RYCHLOST

1.0-1.6 – 2.5 m/s

POČET ZASTAVENÍ

32 (maximálně)

TYP PROVOZU

Vysoká hustota

MP GO! Evolution: Technické charakteristiky

TYP VÝTAHU

Gearless bez strojovny

VYNIKÁ

Inovace, komfort a účinnost

KAPACITA

Standard: 4-21 osob

RYCHLOST

1.0-1.6 – 2.5 m/s

POČET ZASTAVENÍ

32 (maximálně)

TYP PROVOZU

Vysoká hustota

NOVÁ KONSTRUKCE

Doporučuje se zejména pro novostavby. Díky robustnosti a spolehlivosti je vhodný zejména pro výškové budovy s velkou hustotou pohybu jako jsou obchodní centra nebo nádraží. Na druhou stranu nízká spotřeba je vhodná i pro rezidenční použití.

ADAPTABILITA

Skvělá adaptabilita na šachetní prostory a na služby požadované klienty.

DOPORUČENO PRO NÁSLEDUJÍCÍ TYPY BUDOV

Bytový důmHotelKancelářeObchodní centrumDoprava a veřejné budovyNemocniceVýškové stavbyBytový důmKancelářeDoprava a veřejné budovyVýškové stavbyHotelObchodní centrumNemocnice


Konektivita a spolehlivost:

MP GO! Evolution zahrnuje inteligentní ovládání MP ecoGO, které umožňuje monitoring aktivity výtahu v reálném čase a zaručuje vysoký stupeň spolehlivosti a životnosti výtahu.

Obsahuje zařízení, které moduluje přívod elektřiny, brání zastavení z důvodu výkyvů elektrického proudu a chrání citlivé prvky ovládání.

Šetrný vůči životnímu prostředí


Certifikace úrovně A pokud jde o energetickou klasifikaci v souladu s VDI 4707. Až 95% recyklovatelnost a využitelnost dle analýzy LCA (Life Cycle Assessment)


Automatické vyproštění

Automatické sériové vyproštění pro klidný pocit uživatelů. Výtah je vybaven systémem baterií, které v případě výpadku elektrického proudu dovezou kabinu do nejbližšího poschodí a otevřou dveře.

Estetický aspekt a řada


Estetická, funkční a inovativní řešení na míru. Nezapomeňte na komfort uživatelů a maximální univerzálnost.


Komfort a doba čekání

Výtah je vybaven třemi kontrolními funkcemi (před otevřením dveří, před rozjezdem a přímým nablížením), díky kterým je jízda jemnější. Umožňují zkrátit dobu čekání až na 8 vteřin.

Maximální přesnost zastavení pomocí systému milimetrového umístění.

Noční režim umožňuje naprogramovat akustické signály a ztišit je v průběhu noci.

Přizpůsobíme se vašemu prostoru.


MP GO! Evolution je vysoce flexibilní produkt se schopností přizpůsobit se úzkým šachtám a únikům a šachetním jámám. Také umožňuje přizpůsobit upevnění vedení požadavkům šachty.


Connected Lifts

Je sériově vybaven konektivním systémem, který umožňuje monitoring výtahu v reálném čase a upozorní technika údržby na jakýkoli problém. Kromě toho tento systém umožňuje připojit se k TFT Multimedia kabiny.

Integrovaný modul GSM nepotřebuje analogickou linku v budově.

Ascensor conectado

Incorpora de serie con un sistema de conectividad que permite la monitorización del ascensor en tiempo real y avisa al técnico de mantenimiento de cualquier eventualidad. Este sistema además permite conectarse con el TFT Multimedia de la cabina.

El módulo GSM integrado evita la necesidad de línea analógica en el edificio.

Descubre MP GO! Evolution v obrázcích

Zde máte technickou dokumentaci, kterou potřebujete

PLÁNY A ROZMĚRY

EN 81-20/50
EN 81-1/2

PLÁNY A ROZMĚRY

EN 81-20/50
EN 81-1/2

Máte nějaké pochybnosti ohledně našich dokumentů?

KONZULTUJTE NÁS

Máte nějaké dotazy?

 

Volitelné normy

EN 81-70


Přístupnost lidem.


EN 81-71


Výtahy odolné vůči vandalismu.


EN 81-72


Protipožární výtahy.


EN 81-73


Chování výtahu v případě požáru.


EN 81-21


Stávající budovy.


EN 81-77


Výtahy splňující seismické podmínky.


EDE 14


Omezené prostory s okénkem


PRO JINÉ NORMY JE TŘEBA SE INFORMOVAT

Jsme tu, abychom vám pomohli.
Napište nám, nebo zavolejte na +420 844 190 190.