Všichni víme, že schody uvnitř domu mohou být velkou nepříjemností a velmi často nepřekonatelnou překážkou pro starší lidi, osoby se sníženou pohyblivostí nebo jednoduše když tam dorazíte obtěžkáni nákupem nebo s kočárkem svého dítěte.

V těchto případech instalace domácího výtahu významně přispívá k vaší pohodě a zároveň zvyšuje hodnotu vaší nemovitosti.

S vědomím toho představuje MP LIFTS svůj  domácí výtah MP Mobi HOME, ideální řešení, jak proměnit váš dům v pohodlnější a dostupnější.

MP Mobi HOME odstraňuje architektonické bariéry ve vaší domácnosti, čímž usnadňuje přístup do jakéhokoli prostoru.

Nabízí řešení s kapacitou pro 2 až 5 osob, s vozy do šířky 110 cm a hloubky 140 cm, které lze přizpůsobit téměř jakémukoli prostoru. Tento výtah se pohybuje rychlostí 0,15 metru za sekundu a má jmenovité zatížení až 385 kg.

Jeho vzhled a funkce jsou totožné s konvenčním výtahem, protože je vždy vybaven dveřmi kabiny a všechny komponenty byly navrženy v souladu s normou EN 81-2 pro výtahy, čímž je zajištěn bezpečný a pohodlný výkon.

Bezpečnost poskytovaná dveřmi kabiny eliminuje potřebu držet tlačítko po celou dobu jízdy. Navíc nezastaví, dokud nedorazí do cíle, čímž se zabrání riziku, že cestující zůstanou uvězněni mezi dvěma patry.

V případě výpadku proudu  je MP Mobi HOME vybaven automatickým záchranným systémem, který odveze auto do nejbližšího patra a otevře dveře, takže nikdy nezůstanete v pasti. K dispozici je také s možností vzdálené údržby a monitorovací službou s nouzovým telefonním číslem, v provozu 24 hodin denně, 365 dní v roce.

MP Mobi HOME se perfektně hodí do každé budovy, protože vyžaduje minimální rozměry  prohlubně (od 15 cm) a sníženou výšku horní podlahy pouze o 240 centimetru.

Můžete si vybrat ze široké škály povrchových úprav, abyste zajistili, že se dokonale začlení do estetiky vašeho domova, a dokonce budete mít možnost přizpůsobit si jej podle svého vkusu.

 

Potřebujete větší kapacitu?

Podívejte se na náš výtah MP Mobi s kapacitou pro 2 až 13 osob, s vozy do šířky 110 cm a hloubky 210 cm, které lze přizpůsobit téměř jakémukoli prostoru. Tento výtah se pohybuje rychlostí 0,15 metru za sekundu a jmenovitým zatížením až 1 000 kg.