Sady pro modernizaci

Sady MP jsou praktické, pohodlné a úsporné systémy, které vám umožní modernizovat výtah dle vašich potřeb. Díky těmto sadám můžete měnit konkrétní technické a estetické aspekty, můžete pohodlně zachovat vše, co funguje správně. Každá sada obsahuje vše potřebné pro tyto úpravy a garantuje dodržení platných norem. Na vás je pouze, abyste rozhodli, jaký bude váš výtah… A užili si výsledek.

KMP Eco&Confort

Obsahuje: Tažná jednotka / Elektroinstalace.
Zlepšuje energetickou účinnost výtahu a díky větší přesnosti zastavení i komfort a přístup do výtahu. Pokud se kombinuje s KMP FRAME, umožňuje zvýšit rychlost výtahu a zároveň garantuje jeho bezpečnost.

KMP Frame

Obsahuje: Bezpečnostní prvky / Kostra
Sada, která připravuje existující výtah na zvýšení rychle, které dosáhnete při kombinaci s KMP ECO&COMFORT. Použijete-li pouze tuto sadu, zvýšíte pouze bezpečnost výtahu. Doporučuje se kombinovat s KMP NEW LOOK.

KMP Emergency

Obsahuje: Tlačítkové panely a ukazatele pozice a směru / Nouzový telefonický systém. Poskytuje kabině komunikační systém s vnějším prostředím, přináší větší bezpečnost, usnadňuje a zrychluje vyproštění.

KMP New Look

Obsahuje: Dveře kabiny / Kabinu.
Vše potřebné pro estetickou a funkční renovaci kabiny, přizpůsobení platným normám, možnost kombinovat s dalšími KMP.

KMP Enter

Obsahuje: Poschoďové dveře.
Modernizace existující haly budovy, její zatraktivnění.

Katalog Modernizace výtahů

Jsme tu, abychom vám pomohli.
Napište nám, nebo zavolejte na +420 844 190 190.

CAPTCHA image

To nám pomáhá předcházet spamu, děkujeme.